Aktualności
 • Kontakt

  Stowarzyszenie
  Rozwoju i Edukacji "Lider"

  ul.Monte Cassino 13

  70-466 Szczecin

  tel. 889 409 613 (T.Schneider)
   

  fax. 91 422 13 11

   

  e-mail: kontakt@srie-lider.pl

   

  REGON: 321319919

  NR KRS: 0000439753

  NIP: 8513167198

   

  Nr konta: 80-2490-0005-0000-4500-5771-4520 (Alior Bank)

 • Kim jesteśmy?

   

  Jesteśmy grupą ludzi, którzy stawiają na rozwój i edukację siebie zarówno jak i osób, które Nas otaczają. Uczymy, tworzymy i rozwijamy się 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

   

Subskrypcja

Kurs: Bogactwo kobiet czyli finansowe IQ

Kursy i szkolenia » Wszystkie » Kurs: Bogactwo kobiet czyli finansowe IQ

 

Bogactwo kobiet:  Finansowe IQ

 

Dla kogo:
Aktywny wykład kierowany jest do wszystkich, którzy zarządzają domowymi funduszami. Zapraszamy przede wszystkim Panie, które specjalizują się w organizowaniu domowych wydatków i zarządzają przychodami, a nie koniecznie same pracują. Przystępna forma wykładu to prosty sposób na poznanie możliwości pomnażania swojego majątku, bądź majątku całej rodziny.

Opis szkolenia:

Powszechnie uważa się, że człowiek sukcesu to osoba posiadająca dobrą pracę, wysokie wynagrodzenie i wysoką pozycję społeczną. Sukces to nie tylko kariera, pieniądze i pozycja, jaką udało nam się osiągnąć. Goniąc za pieniędzmi i karierą zapominamy o tym, co ważne w naszym życiu: rodzina, zdrowie, harmonia. A człowiek sukcesu to ktoś, kto potrafi cieszyć się z rzeczy małych i doceniać innych ludzi. Dla człowieka sukcesu pieniądze są narzędziem, by stawać się coraz lepszym – a nie celem życiowym.

W życiu nie są ryzykowne inwestycje, nieruchomości, fundusze inwestycyjne czy giełda. To co jest ryzykowne to brak wiedzy na temat tych zagadnień. Słuchamy opinii sąsiada, czy znajomego szwagra ciotki żony i wyrabiamy sobie mniemanie, że żyjemy w państwie wrogo nastawionym do swoich obywateli. A państwo serwuje życie według pewnych kanonów i tylko od nas zależy, czy chcemy je poznać czy jedynie narzekać. Wszyscy mamy możliwości – niestety niewiele osób je. Ważne, aby uświadomić sobie, że możliwości to nie ślepy los czy fart, lecz otwieranie się i poznawanie nowego.

Na szkoleniu uczestnik zdobędzie:

- wiedzę o podstawowych pojęciach finansowych, istotnych dla zwiększania własnej inteligencji finansowej, czyli wiadomości, których nie uczą nas w szkołach,
- umiejętności rozumienia mechanizmów finansowych, rozpoznawania własnych emocji, które kierują nami przy podejmowaniu decyzji,
- postawę, która odrzuca stereotypy związane z pieniędzmi oraz nabierze pewności siebie - nie trzeba mieć kilku fakultetów z ekonomii i zarządzania, aby zrozumieć świat finansów.

Czas trwania:
Aktywny wykład – 2 h

Wielkość grupy:
15 – 25 osób

Cena: 110zł brutto

Pobierz formularz zgłoszeniowy i odeślij do Nas e-mailem